Blog

Prestížne ocenenie získala aj naša spoločnosť Cannavita s.r.o.

Prestížne ocenenie získala aj naša spoločnosť Cannavita s.r.o.

Hodnotenie používateľov: 3 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

CERTIFIKÁT DOVERYHODNÁ FIRMA je vydaný len tým spoločnostiam, ktoré sa môžu pochváliť, že nemajú negatívne ohlasy od svojich klientov a obchodných partnerov. Toto ocenenie je pre nás významným uznaním, za ktoré ďakujeme našim obchodným partnerom a našim zákazníkom.

CERTIFIKÁT DOVERYHODNÁ FIRMA je vydaný len tým spoločnostiam, ktoré sa môžu pochváliť, že nemajú negatívne ohlasy od svojich klientov a obchodných partnerov. Toto ocenenie je pre nás významným uznaním, za ktoré ďakujeme našim obchodným partnerom a našim zákazníkom. Je pre nás ako vietor do plachiet, ktorý nás v našej činnosti povzbudí a privanie do našich myšlienok nové idey, ktoré sú dôležitým predpokladom na dosahovanie ďalších cieľov.Row "Našim cieľom je výroba a predaj prírodných produktov vysokej kvality, ktoré zlepšujú kvalitu Vášho života. Našou snahou od samého začiatku je neustále napredovať, rozširovať portfólio produktov a nerobiť žiadne kompromisy týkajúce sa zachovania kvality, pretože nám záleží na ľuďoch, ktorým pomáha to čo robíme."Row Title of the icon Title of the icon Title of the icon Title of the icon Title of the icon SLOVENSKÝ PRODUCENT   Spoločnosť Cannavita s.r.o. je Slovenska spoločnosť, ktorá sa zaoberá pestovaním a spracovaním konopy. Prináša na trh prírodné produkty vysokej kvality. Sme spoločnosťou s nadštandardným prístupom, ktorá si váži zákazníka. Je našim štandardom, ktorého sa nechceme nikdy vzdať - byť spoľahlivým, zodpovedným a dôveryhodným obchodným partnerom. Našou najväčšou konkurenčnou výhodou je kompletný servis a to od vlastnej výroby cez predaj, až po poradenstvo a odborné konzultácie. Vážime si hodnotu prírody a prírodných zdrojov, keď hovoríme: „Všetko čo je príroda, ste aj vy!“Row


Pridávať komentáre môžu len prihlásení užívatelia.

CANNAVITA s.r.o.

Cannavita s.r.o. – sme Slovenská firma, ktorá sa zaoberá pestovaním a spracovaním konopy.  Rozhodne a s nadšením sme sa pustili do pestovania a spracovávania konopy u nás doma, na Slovensku.

Prevádzka

Kozmálovská cesta 12, Tlmače

Štúrová 12, Nitra (Dom služieb)

Andreja Sládkoviča 90/5,  Zvolen

© 2024 Cannavita. All Rights Reserved. Designet by Firstpoint